godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1363
Wczoraj1343
Ogółem1474882
Twoje IP:54.81.27.58
Aktualności
Zapraszamy Pierwszoklasistów do naszej szkoły! PDF Drukuj Email
Piątek, 23 Marzec 2018
 
Kolejna lekcja pływania PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Marzec 2018

Uczniowie naszej szkoły wytrwale uczą się pływać. Tym razem zajęcia na miejskim basenie zorganizowano w ramach „Programu powszechnej nauki pływania” dla uczniów klas III. Zajęcia prowadzone były przez instruktorów: Mirosława Berbecia, Małgorzatę Kapitan i Szczepana Olchowskiego. Już na pierwszych zajęciach dzieci zapomniały o lęku przed wodą i świetnie się bawiły. Taka alternatywa dla lekcji wychowania fizycznego wszystkim bardzo przypadła do gustu. Czas minął niespodziewanie szybko i już teraz dzieci z utęsknieniem czekają na następny wyjazd na basen.

 
Brawo Ania Olech! PDF Drukuj Email
Czwartek, 15 Marzec 2018

Świetna wiadomość – nasza gimnazjalistka Ania Olech została laureatką konkursu biologicznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Ania uzyskała 37 pkt. na 40 możliwych do zdobycia i był to 2 wynik w województwie.

Gratulacje dla Ani i nauczyciela Dariusza Sułka.

Poniżej zdjęcie Ani na Uniwersytecie Warszawskim w czasie zajęć laboratoryjnych z chemii w ramach projektu „I Ty możesz zostać olimpijczykiem”.


 
Pierwsi w konkursie „Jedynki” PDF Drukuj Email
Czwartek, 15 Marzec 2018

14 marca w Szkole Podstawowej Nr 1 w Krasnymstawie odbył się Konkurs Wiedzy Obywatelskiej „Moja Ojcowizna”. 10-osobowa grupa naszych gimnazjalistów zajęła w nim pierwsze miejsce. Tegorocznej XVII edycji konkursu przyświecało hasło „Opowiem Wam o wolności”. Uczniowie mieli do wykonania i zaprezentowania  5 zadań. Wykonywali mapę, na której należało umieścić Katyńskie Dęby Pamięci, znajdujące się na terenie miasta i gminy Krasnystaw, redagowali gazetę z czasów PRL-u, tworzyli prezentację o antykomunistycznym bohaterze z Lubelszczyzny, przygotowywali plakaty na temat „Jestem patriotą” oraz wykonywali pieśni patriotyczne.

Gratulacje dla całej drużyny: Martyny Cichomskiej, Patrycji Chwały, Agaty Demczuk, Natalii Dziekan, Olgi Goworek, Zuzy Kaluźniak, Łucji Kubiny, Julii Pasiecznej, Karoliny Stasak i Bartka Zduńczuka. Opiekunami naszej drużyny byli nauczyciele: Beata Wrońska oraz Krzysztof Darmochwał.
 
Do wody, gotowi - start! PDF Drukuj Email
Środa, 07 Marzec 2018

W środę 07.03.2018 r. uczniowie klasy Ib i IIIb rozpoczęli naukę pływania z ramach projektu „Program Powszechnej Nauki Pływania”. Zajęcia będą odbywać się na basenie MOSiR w Krasnymstawie pod czujnym okiem instruktorów Szczepana Olchowskiego i Mirosława Berbecia oraz wychowawczyni Elżbiety Kasperek. Pierwsze zajęcia pokazały jak wiele radości daje dzieciom przebywanie w wodzie.

Foto: Łukasz Oleszczuk

 
Krzysztof Darmochwał CZŁOWIEKIEM ROKU 2017 PDF Drukuj Email
Środa, 07 Marzec 2018
Mamy przyjemność poinformować o sukcesie Krzysztofa Darmochwała, nauczyciela naszej szkoły, który został CZŁOWIEKIEM ROKU 2017 w plebiscycie Kuriera Lubelskiego.
Więcej…
 
Dzielimy się wiedzą PDF Drukuj Email
Niedziela, 25 Luty 2018

Uczniowie klasy Ia i IIIa w bieżącym roku szkolnym realizują projekt „Eksperci Programowania” pod opieką wychowawczyń: Urszuli Podgórnej-Miszczak (Ia) i  Jolanty Ćwirty (IIIa). Starsi uczniowie z klasy trzeciej wystąpili w roli trenerów młodszych kolegów. Uczniowie klasy pierwszej z radością poznawali tajniki programowania przekazywane im w formie wspólnej zabawy. Pierwszoklasiści chłonęli wiedzę, którą posiadają już ich starsi koledzy. Trzecioklasiści świetnie się sprawdzili w roli nauczycieli. Wspólna nauka okazała się przyjemna i była okazją do integracji.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack