ds00071 i 2 czerwca na stadionie w Siennicy Nadolnej odbyły się coroczne zawody o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw. 1 czerwca 2022 roku rywalizowali zawodnicy urodzeni w 2009 roku i młodsi.

Drużynowy bieg na 60 m:

I miejsce – SP Siennica Nadolna

II miejsce – SP Jaślików

III miejsce – SP Krupe

IV miejsce – SP Nr 3 Krasnystaw

Indywidualnie najlepsze czasy w biegu na 60 m uzyskali Kornelia Femiak i Szymon Zych ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.

Turniej mini siatkówki:

Najlepszą zawodniczka turnieju została wybrana Julia Wilgocka ze Szkoły Podstawowej w Krupem.

Turniej mini piłki nożnej:

III miejsce – SP Nr 3 Krasnystaw

IV miejsce – SP Krupe

Najlepszy zawodnikiem turnieju został wybrany Filip Wikliński ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.

Puchary i pamiątkowe medale wręczała zawodnikom Wójt Gminy Krasnystaw Pani Edyta Gajowiak-Powroźnik.

2 czerwca rywalizowali uczniowie urodzeni w 2007 roku i młodsi.

V miejsce – SP Nr 3 Krasnystaw

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Natalia Banak ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.

Turniej piłki nożnej:

I miejsce – SP Małochwiej Duży

II miejsce – SP Siennica Nadolna

IV miejsce – SP Jaślików

V miejsce - SP Krupe

Najlepszy zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Ciechański ze Szkoły Podstawowej w Małochwieju Dużym

Ogólna klasyfikacja Dnia Sportu o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw we wszystkich dyscyplinach:

III miejsce – SP Małochwiej Duży

V miejsce - SP Nr 3 Krasnystaw

Bezpośrednio po zawodach odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i medali. Zawodnikom gratulował Sekretarz Gminy Krasnystaw Pan Krzysztof Gałan.