godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1115
Wczoraj1517
Ogółem1759269
Twoje IP:52.91.90.122
Gimnazjum z certyfikatem szkoły inspirującej PDF Drukuj Email
Czwartek, 19 Luty 2015
 
Nasze gimnazjum otrzymało certyfikat „Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły 2015” za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.
To znak, że szkoła podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny, jest otwarta na uczniowskie inicjatywy, tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów. Poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym, m.in. współpracę, planowanie, odpowiedzialność. Jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej. 
Certyfikaty przyznawane w ramach programu „Projekt z klasą”, do którego szkołę zgłosił Zbigniew Rzemieniuk.
 
 
Joomla Templates by Joomlashack