godlo.jpg

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1072
Wczoraj1517
Ogółem1759226
Twoje IP:52.91.90.122
Po „XI Konkursie Języka Niemieckiego” w Krupem PDF Drukuj Email
Niedziela, 10 Czerwiec 2018

Już po raz jedenasty w Szkole Podstawowej im. Stefana Wyszyńskiego w Krupem spotkali się młodzi pasjonaci języka niemieckiego. Udział w konkursie wzięli uczniowie gimnazjów z Rejowca, Krupego, Krasnegostawu, Gorzkowa oraz oczywiście z Siennicy Nadolnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Agata Demczuk, Julia Korchut oraz Oliwia Korchut - uczennice klasy II gimnazjum. W ramach rozgrywanych konkurencji uczestnicy odgadywali kalambury, układali puzzle, rozwiązywali krzyżówkę. Największy aplauz wśród widzów wzbudziły humorystyczne mini-scenki teatralne przygotowane do wybranych przysłów. Nasza drużyna zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Uczennice do konkursu przygotowywała Renata Olida.

 
Joomla Templates by Joomlashack