godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj467
Wczoraj1132
Ogółem1402011
Twoje IP:54.91.48.104
Młodzi eksperci programowania PDF Drukuj Email
Sobota, 06 Styczeń 2018

Uczniowie klasy IIIa pod kierunkiem Jolanty Ćwirty uczestniczą w projekcie „Eksperci programowania” i uczą się podstaw informatyki i programowania, twórczego rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej. Wykorzystując zestawy klocków LEGO WeDo 2.0. Mali programiści budowali zaprzęgi reniferów, wyposażając je w specjalne silniczki, sensory ruchu, przekładnie i inne komponenty, które po połączeniu się z tabletem i odpowiednim zaprogramowaniu, ruszyły w wyznaczonych przez uczniów kierunkach. Kreatywne zajęcia sprawiły uczniom dużo radości i wywołały zadowolenie z osiągniętych sukcesów.
Film -> kliknąć aby obejrzeć.

 
Joomla Templates by Joomlashack