godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości i 1 użytkownik 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj436
Wczoraj1127
Ogółem1666789
Twoje IP:54.80.219.236
Młodzi eksperci programowania PDF Drukuj Email
Sobota, 06 Styczeń 2018

 

Uczniowie klasy IIIa pod kierunkiem Jolanty Ćwirty uczestniczą w projekcie „Eksperci programowania” i uczą się podstaw informatyki i programowania, twórczego rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej. Wykorzystując zestawy klocków LEGO WeDo 2.0.

Mali programiści budowali zaprzęgi reniferów, wyposażając je w specjalne silniczki, sensory ruchu, przekładnie i inne komponenty, które po połączeniu się z tabletem i odpowiednim zaprogramowaniu, ruszyły w wyznaczonych przez uczniów kierunkach. Kreatywne zajęcia sprawiły uczniom dużo radości i wywołały zadowolenie z osiągniętych sukcesów.
Film -> kliknąć aby obejrzeć

 
Joomla Templates by Joomlashack